Úvodní stránka Fotogalerie KontaktProsinec 05 2016 11:24:39

Slavoj - Třebeš dívky 8: 1
Mladší žáciSlavoj - Třebeš dívky 8: 1
Předměřice - České Meziříčí 2:2 ( 1:2 ) 6:5 PK
Muži "A"K utkání 7. kola přicestoval tým Českého Meziříčí, který se prezentoval dlouhými nakopávanými míči za obranu a rychlou křídelní hrou, která nás zlobila hlavně první poločas. Díky třem chyceným penaltám (1x Kekelák, 2x Šmarda !) bereme bod navíc po penaltovém rozstřelu.
Třebeš C - Slavoj 15: 5
Mladší žáciTřebeš C - Slavoj 15: 5
Slavoj - Slavia Hradec Králové 1: 6
Mladší žáciSlavoj - Slavia Hradec Králové 1: 6
Slavoj - FC HK dívky 2: 3
Mladší žáciSlavoj - FC HK dívky 2: 3
Vamberk - Předměřice 1:0 ( 0:0 )
Muži "A"Nešťastná porážka na hřišti Vamberka, když jsme nedokázali proměnit množství šancí. Soupeř využil prakticky jedinou vážnější.

Kotyza Pavel - vedoucí mužstva (domácí):
Jediný gól zápasu rozhodl o našem vítězství. Toto vítězství se ale nerodilo lehce, protože trenér musel o přestávce mezi poločasy zvýšit hlas, aby probudil naše hráče z letargie.

vedoucí mužstva Pšenička Martin (hosté):
Jako už tradičně na venkovní utkání opět bez vstřelené branky a s několika absencemi.V utkání jsme sice byli opticky lepší a měli více balon pod kontrolou, ale bez vytoužené branky.Našim hráčům nelze upřít snaha a bojovnost, ale domácí vytěžili z minima maximum.
Slavoj - Stěžery 0: 11
Mladší žáciSlavoj - Stěžery 0: 11
Vysoká n/L - Slavoj 2: 6
Mladší žáciVysoká n/L - Slavoj 2: 6
Předměřice - Úpice/Žacléř 6:2 ( 4:1 )
DorostDorost Předměřic zatím doma stoprocentní, v kompletní sestavě to odnesla Úpice/Žacléř.
Předměřice - Albrechtice 2:0 ( 1:0 )
Muži "A"Muži odčinili debakl z Police a vcelku jednoznačně přehráli soupeře z Albrechtic, když ještě množství šancí zůstalo neproměněno.

vedoucí mužstva Pšenička Martin (domácí):
Po celé utkání jsme byli lepší a zaslouženě bereme všechny body.

Rostislav Kchop, trenér (hosté):
Zasloužená výhra domácích. Za celý zápas jsme si vytvořili asi pouhé dvě šance ze hry. Celkově chybělo nasazení, bojovnost, přesnost. Utkání se nám nevydařilo. Mrzí mě chování AR1 Medlíka, který si zřejmě připadal na lajně mimo pozornost, a tak se převážnou část 2.pol. věnoval naší lavičce. Oba zbylí rozhodčí utkání zvládli.
Police n. M. - Předměřice n. L. 7:0 ( 4:0 )
Muži "A"Muži schytali další venkovní debakl, když nestačili na velmi dobře hrající Polici nad Metují.

OHLASY:
Klimeš Karel - předseda oddílu (domácí):
Od samého úvodu bylo patrné,kdo bude určovat tempo utkání.Dá se říct,že do poločasu bylo hotovo.Ke vší úctě k soupeři,v minulém pohárovém utkání se předvedl v lepším světle.S úvodem soutěže jsme maximálně spokojeni.

vedoucí mužstva Pšenička Martin (hosté):
Zasloužená výhra domácích. Je to těžké hrát proti nejlepšímu celku této soutěže s polovinou hráčů základní sestavy .Navíc jsme ještě řešili koho vzít na zápas. Do hry se musel vložit trenér Bouček a to už ve 20 minutě dále pak vedoucí mužstva Pšenička a náhradní brankář Hosman. Soupeři to budou mít hodně těžké hrát proti takto dobře fungujícímu týmu.
Strana 1 z 23 1 2 3 4 > >>