Nástěnka
Musíte být přihlášen/a, aby jste mohl/a přidat zprávu.

LubosPonikelsky
17/03/2014 14:59
Ve čtvrtek 20.3 hrají Ml.žáci přátelské utkání v sousední Hořiněvsi sraz v 16:00 - začátek zápasu začíná v 16:30.

15/03/2014 14:22
V neděli 16.3 od 14:30 hraje náše "A" mužstvo v Dohalicich.

Halový turnaj dorostu
Dorost Turnaj dorostů Předměřice
2011

Turnaj se hraje 30.1.2011 ve sportovní hale v Předměřicích nad Labem od 8.00 hodin za účasti 10 družstev rozdělěných do dvou kvalifikačních skupin. První dvě družstva ze skupin postupují do semifinále, ostatní hrají o konečné umístění se stejně postavenými družstvy z druhých skupin.Hrací doba jednoho utkání je 14 minut bez poločasové přestávky, hraje brankář a 4 hráči v poli. Střídání je povoleno z prostoru střídaček v přerušené i nepřerušené hře. Hraje se na branky 2x5m, pokutové území je vyznačeno půlkruhem před brankou. Malá domů se řídí dle pravidel kopané ČMFS, stejně tak jako ostatní. Brankář může rozehrávat přes celé hřiště. Auty se mohou kopat i vhazovat. Všechny kopy jsou přímé, vzdálenost zdi je 3m, rozehrání do 5 sekund. Při úmyslném zdržování může rozhodčí nechat rozehrát soupeře. Při žluté kartě je hráč vyloučen na 2minuty, v případě obdržené branky se hráč může vrátit. Při červené kartě hraje družstvo v oslabení celé dvě minuty, po uplynutí může nastoupit další hráč, vyloučený nesmí v utkání pokračovat a má stop na další utkání. Minimální počet hráčů je stanoven na 3 včetně brankáře, při dalším vyloučení se uplatňuje pravidlo odloženého trestu. Před začátkem turnaje odevzdá každé družstvo soupisku hráčů, jeden hráč může startovat za jedno družstvo. Hráči se mohou v průběhu turnaje na soupisku dopisovat. Za výhru jsou tři body, za remízu 1. V utkáních semifinále, o třetí místo, finále a zápasy o umístění při nerozhodném výsledku jsou rozhodovány střelbou ze značky pokutového kopu v počtu 3 na každé straně a dále po 1.

Skupina A: Kunčice, Nový Hradec, Dohalice, Třebeš B, Předměřice
Skupina B: Olympia HK, Probluz, Smiřice, Třebeš A, Slávia HK