Úvodní stránka Fotogalerie KontaktSrpen 04 2020 21:32:48

Předměrice - Třebeš "B" 0:9 a Předměřice - Malšovice 2:7
Přípravka mladšíDobrý den, chtěl bych krátce zhodnotit naše sobotní zápasy, které jsme sehráli v Dohalicích.

První utkání jsme sehráli s mužstvem Třebše "B", se kterým jsme prohráli jednoznačně 0:9. Soupeř byl jasně lepší, sehranější, fotbalovější a od dvouciferné prohry nás zachránil vynikající Tomáš Vik v bráně.

V dalším zápase jsme nastoupili proti klukům z Malšovic, kterým jsme podlehli 2:7. A platí víceméně to samé, jako v zápase předchozím.... Byl to opět kompaktní, sehraný tým, který nás, dá se říct, k ničemu nepustil.

Je ovšem potřeba zdůraznit, že jsme se tentokrát sešli v malém počtu, na střídání byl pouze jeden hráč, takže toho naši borci měli po turnaji nejspíš dost. Přesto se však nevzdávali, makali a bojovali až do konce, za což si zaslouží moji poklonu - DÍKY KLUCI!!!!!

Chtěl bych vyzdvihnout výkon brankáře Tomáše Vika, který byl i přes tolik obdržených gólů naší oporou, v obraně se líbil Ondra Černý a v útoku se bil jako lev velký bojovník Ondra Lipenský, autor našich dvou branek. Do hry ještě zasáhli Kuba Vlášek, Ondra Marek a Pavel Koubalík a i oni odvedli pro mužstvo maximum.

Petr Siska, trenér.

Fotogalerie: DOHALICE