Úvodní stránka Fotogalerie KontaktSrpen 04 2020 22:17:04

Předměřice- Nový HK 2:4, Předměřice - Slavie 3:3
Přípravka mladšíDobrý den, rád bych zhodnotil dnešní dopolední zápasy mladší přípravky.

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácím z Nového Hradce. Soupeř začal velice aktivně a už do poločasu vedl 3:0. My jsme se ovšem nevzdávali, bojovali jsme, z čehož jsme vytěžili dva šťastné góly ( oba Ondra Drábek ) a snížili tak na rozdíl jedné branky. I potom jsme vyvíjeli na soupeře tlak a snažili se vyrovnat, bohužel jsme však inkasovali znovu a prohráli tak 4:2.

Ve druhém zápase jsme hráli s hradeckou Slávií a celkem brzy jsme se díky Ondrovi Drábkovi dostali do vedení a poločas tak skončil 1:0 pro nás. Soupeř po přestávce vyrovnal, naši se však záhy dostali do vedení gólem Davida Pumra. Za chvíli bylo opět vyrovnáno, ovšem kluci měli tentokrát velkou vůli vyhrát a Ondra Lipenský nás znovu dostal do vedení. To však nevydrželo dlouho a houževnatému soupeři se i do třetice bohužel podařilo vyrovnat na konečných 3:3, což je velká škoda, protože soupeř byl určitě k poražení....

Opět se ovšem projevila (hlavně v prvním zápase) naše velká slabina a tou je absolutní neschopnost jakkoliv si nahrát nebo se pokusit o nějakou kombinační hru..... Takže máme ještě na čem pracovat a poctivým trénováním se zdokonalovat.

Petr Siska,trenér

Fotogalerie: Nový HK