Úvodní stránka Fotogalerie KontaktSrpen 04 2020 21:53:12

Předměřice - Urbanice 2:5, Předměřice - FC dívky HK 0:2
Přípravka mladšíDnes se naši nejmladší hráči zúčastnili dalšího dvojzápasu v Dohalicích, tady je krátké hodnocení.

V prním zápase jsme poměřili síly s mužstvem Sokola Urbanic. Utkání bylo od začátku spíš vyrovnané, s minimem šancí na obouch stranách, ale do vedení se dostal soupeř po našem vlastním gólu. Nám se podařilo vyrovnat až ve druhém poločase po pěkné střele Adama Pumra z přímého kopu. Za pár minut jsme opět prohrávali, ale podařilo se nám po pěkném úniku Ondry Drábka srovnat na 2:2. To bylo ovšem z naší strany bohužel všechno a nakonec jsme prohráli 2:5.

Ve druhém utkání se proti nám postavila děvčata z hradeckého FK. Naši hráči se sice snažili, ale na dobře trénovaná, snaživá a na utkání plně soustředěná děvčata nestačili a podlehli jim 0:2.

Pochvala tentokrát pro brankáře Tomáše Vika, který i přes lehké předzápasové zranění palce náš tým několikrát podržel.

Našim hráčúm určitě nelze upřít snahu a bojovnost, nicméně v ostatních dovednostech jako je přesná přihrávka nebo prudší střela, za soupeři většinou zaostáváme a zákonitě prohráváme.... Přesto věřím, že se budeme nadále zlepšovat. Tomu pomůže pouze jediná věc - na každém tréninku se snažit a pracovat na 100%, jinak nemůžeme počítat s lepšími výsledky.

Petr Siska, trenér

Fotogalerie: Dohalice