Úvodní stránka Fotogalerie KontaktSrpen 04 2020 22:42:44

Zápasy mladších elévů v Libčanech
Přípravka mladšíNaše mladší přípravka 5.5. dopoledne odehrála další dva zápasy, tentokrát v Libčanech.
Sestava vypadala následovně : D. Pumr - Černý, Ponikelský, Podolník, A. Pumr - Drábek, Tocháček, Vik, Štěpánek

V prvním zápase jsme se utkali s Kunčicemi a bylo z toho jednoznačné vítězství v poměru 7 : 2 , když za nás se trefili : Vik 4x, Drábek 2x a jednou Adam Pumr.

Druhé utkání s domácími Libčany se pro nás nevyvíjelo dobře, prohrávali jsme 0 : 1 a 1 : 2, naštěstí jsme po velice pěkné, rychlé kombinaci, po ose Černý - Vik - Adam Pumr v poslední vteřině prvního poločasu vyrovnali. Po přestávce jsme začali hrát mnohem aktivněji, dali dva rychlé góly a soupeře už jsme skoro k ničemu nepustili. Tím se zrodilo druhé vítězství, tentokrát 5 : 3. Střelci branek - A. Pumr 2x, Drábek, Vik, Podolník.

Dnes se líbil opět ve výborné střelecké formě hrající Tomáš Vik a neúnavný bojovník, vůdce a tahoun mužstva Adam Pumr. Nezklamal ani David Pumr, který dnes chytal.
Poděkování ale patří i těm, kteří odehráli náročný turnaj v sobotu na Bavlně za to, že ještě našli dost sil do nedělních zápasů. Díky kluci !!!!!!!!

Petr Siska, trenér