Nástěnka
Musíte být přihlášen/a, aby jste mohl/a přidat zprávu.

LubosPonikelsky
17/03/2014 14:59
Ve čtvrtek 20.3 hrají Ml.žáci přátelské utkání v sousední Hořiněvsi sraz v 16:00 - začátek zápasu začíná v 16:30.

15/03/2014 14:22
V neděli 16.3 od 14:30 hraje náše "A" mužstvo v Dohalicich.

14.9. Mladší přípravka v Hořiněvsi
Přípravka mladšíV sobotu sehrála naše mladší přípravka v Hořiněvsi další kolo okresní soutěže.

Sestava - D. Pumr - Černý, A. Pumr - Ponikelský, Hronek

Roudnice ,, B " - Předměřice 0 : 22 ( 0 : 13 )
Branky : Černý 11, Ponikelský 6, A. Pumr 5

Jednoznačná záležitost, není o čem psát.....

Roudnice ,, A " - Předměřice 2 : 4 ( 0 : 4 )
Branky : Ponikelský 2, Černý, A. Pumr

Tohle už byl o poznání těžší soupeř. V prvním poločase jsme jasně dominovali, ve druhém jsme poněkud ztráceli přehled a soustředěnost, takže musel čím dál víc zasahovat brankář. Nakonec jsme ale utkání dovedli do vítězného konce.

Hořiněves - Předměřice 3 : 2 ( 0 : 2 )
Branky : Hronek, Černý

Škoda, škoda, škoda !!!!! Proti kvalitnímu soupeři jsme začali velmi dobře a po krásném gólu Ály Hronka ( jeho prvním v našem dresu ) jsme se ujali vedení.Dále jsme se snažili a bojovali, z čehož vyplynula naše druhá branka. Ve druhém poločase ovšem přišlo to, čeho jsem se nejvíc obával, ale zároveň to očekával.... Našim borcům, kteří museli tři zápasy odehrát OPĚT jako minulý týden pouze v pěti lidech bez střídání, začali docházet síly, čehož soupeř s pomocí nepříliš přesného sudího ( na to se ale nechci vymlouvat ), stoprocentně využil a pro nás slibně se odvíjející zápas otočil ve svůj prospěch. A jen díky Davidovi v brance jsme neinkasovali víckrát. Jak říkám, škoda....

Pochvala pro všech pět ,, statečných " , kteří ze sebe vydali maximum svých sil. Díky také rodičům, kteří tam byli s námi.