Turnaj mladší přípravky 22.4.2012 Dohalice
Přidal/a Pavel Marek, Duben 23 2012 21:17:55
V neděli 22.4.2012 se konal další z turnajů mladší přípravky. Naše děti nastoupily do tří zápasů. Počasí bylo chladné, ale na stěstí bez deště, jen tráva po ranním deštíčku byla ještě vlhká.

V prvním zápase se naše děti zase rozjízděly pozvolna, jak je jejich tradice. Nastoupily proti teamu Nového Hradce A a podlehly 11:0 (7:0).

V druhém zápase nastoupily proti teamu Nového Hradce B a v prvním poločasu si dvěmi góly zajistily vítěžství 2:1 (2:0) a v závěru nás rozhodně podržela naše brankářka, která měla několik fantastických zákroků.

V třetím zápase proti domácím Dohalicím naše děti již neponechaly nic náhodě a po poločasu 3:0, přidaly v druhém další 2 góly a dotáhly to na krásné vítezství 5:0.

Celkově jsme až na trochu již tradiční rozjezd mohli být s výkony dětí spokojeni a tak se již můžeme těšit na další zápasy.