První turnaj 9.9. Předměřice
Přidal/a LubosPonikelsky, Září 14 2012 15:06:29
V neděli 9.9. sehráli hráči mladší přípravky první turnaj v nové sezóně.Podrobné novinky


Fotogalerie: PŘEDMĚŘICECelý turnaj nás provázelo skoro až letní počasí a atmosféru doladoval nedaleký CIAF. První zápas naši hráči sehráli proti silným Dohalicím. Na naši hře bylo znát, že jsem za sebeou ještě neměli žádný trénink a můžstvo se vidělo poprvé po prázdninách. Soupeř nás bohužel vysoko porazil 10:1, ale nemůžeme upřít bojovnost všech hráčů, kteří do utkání zasáhly.
Druhý zápas už vypadal o hodně lépe. Sehráli jsme se Lhotou velmi vyrovnaný výkon. V zápase jsme vedli už od první minuty. Kdy se nám povedla rozehrávka a Ondra Drábek nás poslal do vedení. Bohužel se nám v průbehu utkání nepodařiko přidat další branky a soupeř do konce utkání zápas otočil. Zápas jsme prohráli 3:1. Ke konci tohoto zápasu nám už docházeli síly, protože panovalo velké vedro.
Čekal nás třetí a poslední zápas. Tak jsme sebrali poslední zbytky sil a vrhli jsme se na Lokomotivu. Tento zápas byl náš nejlepší za celý turnaj. Bylo to opravdu bojovné utkání ve, ve kterém hráči nechali úplně vše. Zápas skončil remízou 2:2
Chtěli bychom pochválit celý tým za předvedenou, bojovnou hru.